Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa Su Tesisatçısı

Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa su tesisatçısı firması olarak robotla tıkanıklık açma , petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Gop semtine servisimiz mevcuttur.

Barbaros Hayrettin Paşa Su Tesisatçıları

Barbaros Hayrettin Paşa su tesisatçısı kombi arıza bakımı petek temizliği yapan servistir. Kombi çalışıyor, petekler neden ısınmıyor? Nasıl ısınır? Vana, NFC sensörü arızası, conta delinmesi, sıcak su termostatı arızası ve daha pek çok konu sorun yaşamanızı sağlıyor olabilir. Petek, kombi bakımını bir arada yapan servis olarak peteklerdeki kirlilik ve ısınmama durumlarını cihazla araştırarak kanaldaki tüm pas, kireç, tortuları 1-3 saatte petekten çekerek, kombi arızasını giderici önlemler alarak ısınma kalitesini artırmak istiyoruz. Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa su tesisatçısı bulaşık makinesi giderindeki atıkları temizleyen servistir. Bulaşık makinesi giderinde yağlanmayı temizlemek için basınçlı su makinesi ile biraz yıkama yapılması gerekli olabilir. Bu esnada yıkama sularının geri gelmemesi için önlem alabilir, yıkanacak bölgeleri kamerayla bulduktan sonra sorunları aşabiliriz. Tabak, tencere, çatal, kaşıktaki gıda artıkları bulaşık makinesi giderinde taşma, geri tepme yapabilir. Bu gıdalar birikir ve kümelenir, ayrıştırmak için tıkanıklık açma robotundaki özel yayları kullanarak temiz hale getirebiliriz. Gider tesisat problemlerini kırmadan çözme adımlarında her zaman işe yarar ve tadilatsız çözümün olduğunu unutmayınız.

Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa su tesisatçısı zemindeki yerdeki fayanstan su gelmesini araştıran su kaçağı tespiti servisidir. Fayans arasına su kaçırmaması için macun sürülür. Zamanla bu aşınır. Fayans altına pek çok tesisat döşenmiştir. Eğer sızıntı varsa macundan yukarıya ve beton içinden alt kata su kaçağı olabilir. Hepsi önce basınç testi, ardından şebeke suyu kaçaklarını kırmadan bulan ses detektörü ile nokta bulunabilir. Ardından onarım aşamalarına geçilecektir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55