gaziosmanpaşa karlıtepe su kaçağı bulma

Gaziosmanpaşa karlıtepe su kaçağı bulma cihazı ile kameralı su kaçağı tespiti yapan su tesisatçı usta servisi telefon numarası 0551 231 83 55 aynı gün servis hizmeti. Gop su tesisatçısı olarak kameralı cihazlarla karlıtepe mahallesine hizmet sağlamaktayız.

Gaziosmanpaşa karlıtepe su kaçağı bulma tesisatta kamerayla su kaçağı tespiti yapan servistir. Yeri bilinmeyen su kaçaklarını kameralı cihazla tespit etme işlemi nasıl yapılır? Isıya hassas olan özel kızıl ötesi dalga sinyalleri yayan termal kamera kalorifer, kombi gibi pek çok tesisat kaçaklarının yerlerini görmemizi sağlar. Suyun derecesi ve sızdığı noktalardan, tesisattın döşendiği yere kadar pek çok bilgiler ekrana düşer ve özel kapatıcılar ile sızıntıyı durdurma seçeneklerimiz vardır.

Gop Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa karlıtepe su kaçağı tespiti kameralı cihazlı tesisat firmasıdır. Atık su tesisatındaki kaçakları bulan makine nedir? Yine kameralı su kaçağı tespiti makinesi kullanırız. Bu sefer ki farklı ısı türünde analiz yapmak değildir. Atık su tesisatı sızıntısı yerini örneğin tuvalet pimaşında su kaçıran, kırılan, sızdıran borunun yerini gider içine hasarsız bir şekilde kamera takıp gözlem yapılması ile bulabiliriz. Ayrıca atıkların yerlerini de keşfedebiliriz. Giderde tıkanıklık açma, su kaçağı bulma gibi pek çok işlemler ayrıca robot kanal açıcı cihaz ile de temizlenebilir. Tuvalet temiz su tesisatı kaçaklarını bulan kameralı cihaz ile kıra kıra değil, kırılacak bölgeyi görmemizden dolayı çok az işçilik masrafı çıkar ve özellikle tesisat içini onarıcı sıvılar ile tamir etme seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Gaziosmanpaşa karlıtepe su kaçağı bulma kamerayla su kaçaklarının nedenini bulan tesisatçıdır. Banyo gideri, lavabosunda akıntı var. Sürekli banyo tavanından su damlıyor gibi durumlarda keza kanal içine kamerayla bakılması sonucunda temiz bir şekilde sızıntı noktasını bulabiliriz. Öyle ki yüzeyin ya da duvarın neresine denk geldiğini rahatlıkla gözlemleyebilir ve duvar ustası desteğimiz olmasından dolayı sızıntı sorunlarını aynı gün onarabiliriz.

 

Tıkla ARA : 0551 231 83 55