gaziosmanpaşa kameralı su kaçağı tespiti

Gaziosmanpaşa kameralı su kaçağı tespiti yapan tesisatçı ustaları tesisatı kırmadan kaçak su tespiti yapar telefon numarası 0551 231 83 55  tir. Gaziosmanpaşa su tesisatçısı olarak aynı gün içinde yaşanan su tesisatı problemlerine çözümler sunmaktayız.

Gaziosmanpaşa kameralı su tesisatçısı yaşanan su kaçağı problemlerinde nokta atışı tespit ve tamiratı yapmaktadır. Sizinde evinizde veya iş yerinizde su kaçağı sorunu var ise bizi arayarak kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Gop Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa kameralı su kaçağı tespiti su kaçağı tamirat cihazı kullanan firmadır. Duvarda sürekli su lekesi var, tavanda sararma var geçmiyor gibi şikâyetler tesisat kaçaklarına işaret ediyordur. Tahminlerle değil gerçek anlamda sızıntı nedenini araştırmak için beton dışından tarama yapılabilecek ve oradan tesisat geçiyor mu, geçiyorsa basınç rakamları ile sızıntı var mı, veyahut gider kanalları ise direkt atık sistemleri içine bakılması sonucu sorunların tek tek hasarsız bulunması işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Gaziosmanpaşa kameralı su kaçağı tespiti makineyle borunun patladığı yeri gösteren cihaz kullanmaktadır. Bilgisayarlı su kaçağını bulan cihazlar kullanırız. Üst kattan su akıyor ise bunu üst katta direkt hasar oluşturacak şekilde yapmayız. Patlayan, delinen su borusunu bulmak için eğer sıcak su geçen kombi veya benzer ısı boruları ise termal kameralı aletle duvar ve fayans yüzeylerine tutularak kaçak noktaları bulunabilir. Mutfak tavanından akan sıcak kombi suyu gibi konularda tam suyu kaçıran boru hattının görüntülenmesi, basınç test makinesi ile desteklenmesi, onarım sıvısı eklendikten sonraki düzelme durumunun kontrolü ve garantili sonuçlar veren gaziosmanpaşa su kaçağı bulan firmalar olarak her zaman desteğe hazırız.

Gaziosmanpaşa kameralı su kaçağı tespiti borunun nereden patladığını kırmadan bulan firmadır. Suyun patlak yaptığı yeri bulmak için bilgisayar destekli ses, ısı, gider içi görüntüleme, koku tespit analizi sistemleri ve kameralı su kaçağı tespiti ekipmanlarını kullanıyoruz. Bir telefon araması ve hemen yola çıkacak ekiplerimiz ile sorunlar bugün çözülebilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55