Gop Robotlu Su Tesisatçısı

Gop Robotlu su tesisatçısı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve ilaçla petek temizleme servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Gaziosmanpaşa semtine hizmet vermekteyiz.

Gop Robotla Tıkanma Açma

Gaziosmanpaşa Robotlu su tesisatçısı kanalizasyon arızasını makine ile bulan kırmadan tıkanıklık açma yapan şirkettir. Tıkalı kanalizasyon borularını açmak için birikmiş atıklardan kurtulmak gerekir. Kimyasal açıcıları unutun. Atık ilerletici özel çelik halatları kullanırız. İnsan gücünü unutun. Cihazımız bu halata takılacak açıcı tellere kuvvet uygulayarak direkt pimaş içlerinden herhangi atık sistemine girerek etkili şekilde temizlenmesini sağlayabilir. Betonu kırmadan tadilat yapmadan atık gider borularını temizleyen İstanbul tesisat firması olarak yanınızdayız. Gop Robotlu su tesisatçısı özel kimyasallı basınçlı petek temizliği makineleri ile petek yıkama işlemi yapmaktadır. Petekleri kontrol ettiniz mi? Alt, orta kısımlarında soğukluk mu var? Bunun nedeni sıcak suyun geçememesidir. Birkaç tür petek içinde türeyen nesne vardır. Sert oluşumlu olup kireç, tortu şeklinde devam eder. Güçlü solüsyonu peteklere cihaz ile aktardıktan sonra peteği tıkayan soğuk kalmasına neden olan tortu, kireç toz kıvamına gelmeye başlıyor. Basınçlı su ile çekip filtre kısmına sabitliyoruz. Oradan da kanalizasyon sistemlerine aktarmaktayız. Peteğe zararı olmayan kimyasal ile yıkama işlemlerini petek sökmeden yapan firmamız ortalama 1-2 saatte 6-8 peteğin tüm kirlerini alabilir. Peteği ısıtmak için fazla doğal gaz tüketiyorum diyorsanız bu çalışmamızı mutlaka almanızı öneririz.

Gop Robotlu su tesisatçısı sızdıran su kaçıran taharet musluğu için kırmadan su kaçağı tespiti yapabilir. Taharet musluğu su sızdırıyor ise arızalı conta ve yedek parçaları değiştirerek sorunu çözebiliriz. Yıpranan musluk, batarya contasını değiştirerek veya taharet musluğu su borusunda gizli su kaçağı gibi durumlarda basınçlı test pompası ile ölçümler yaparak o alandaki sızdıran noktaları ses detektörü ile bularak onarımlarda yapabiliriz. Dairenizdeki sorun illaki taharet musluğunda olması gerekmez. Farklı su tesisatları içinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55