Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti kameralı cihazla yapan su tesisatçısı daireden alt kata su mu iniyor ? su kaçağı cihazlı tesisatçı gop telefon numarası 0212 544 36 75 tir.

Gaziosmanpaşa merkez olmak üzere tüm mahallelere servis veriyoruz Bağlarbaşı su kaçağı tespiti , Barbaros Hayrettinpaşa su kaçağı tespiti , Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti , Hürriyet su kaçağı tespiti , Karadeniz su kaçağı tespiti , Karayolları su kaçağı tespiti , Karlıtepe su kaçağı tespiti , Kazım Karabekir su kaçağı tespiti , Merkez su kaçağı tespiti , Mevlana su kaçağı tespiti , Pazariçi su kaçağı tespiti , Sarıgöl su kaçağı tespiti , Şemsipaşa su kaçağı tespiti , Yeni su kaçağı tespiti , Yenidoğan su kaçağı tespiti , Yıldıztabya su kaçağı tespti için bizi arayınız.

 • Gaziosmanpaşa su kaçağı cihazlı tesisatçı
 • Gaziosmanpaşa kameralı tesisatçı
 • Gaziosmanpaşa cihazla su kaçağı bulma
 • Gaziosmanpaşa robotlu tesisatçı
 • Gaziosmanpaşa su kaçağı arızası bulan tesisatçı
 • Gaziosmanpaşa makineli tesisatçı
 • Gaziosmanpaşa su arıza bulma makinesi
 • Gaziosmanpaşa kaçak su bulma tesisatta
 • Gaziosmanpaşa su kaçağı kontrol yapan ustalar
 • Gaziosmanpaşa su tesisatı kaçak bulan tesisatçı

gop su kaçağı tespiti

 1. Kalorifer tesisatı kaçakları
 2. Temiz ve sıcak su borusu kaçakları
 3. Gider borusu kaçakları
 4. İzolasyon kaçakları

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Servisi

Kalorifer kaçağı : Kalorifer tesisatında olan kaçaklar ev ve iş yeri sahiplerinin aklına pekte gelmez. Ancak parkeler kabarmaya başladığında kişiler buralarda kaçakların olduğunu düşünebilirler.

Kalorifer tesisatında oluşan kaçak noktalarından çıkan sular zaman içerisinde zemine zarar vermeye başlar. Parkelerin şişmesine ve kabarmasına neden olur. Bunun yanında kaçak uzun bir süre fark edilmez ise parkelerde çürümeler başlar. Buda ev sahipleri için yüklü bir miktarda tadilat masrafı çıkartır. Kalorifer tesisatında oluşan kaçaklar ayıca kombinin su seviyesini düşürdüğü için kombiniz tam anlamıyla görevini yerine getiremez ve ısınma sorunları da yaşayabilirsiniz. Kombinizden yeterince verim alamadığınız için faturalarınızda yüksek gelmeye başlayabilir.

Kalorifer tesisatında olan kaçaklar aslında kendisini kombinin su seviyesinin sürekli düşmesi ile belli eder. Bu durumu siz ilk başlarda önemsemeyip fark etmeseniz de kombi basıncı sürekli olarak düşmeye devam eder. İlerleyen zamanlarda parkelerde fark ettiğiniz değişiklikler de sizin tesisatta su kaçağı olduğunu anlamanıza yardımcı olur. Bu gibi durumlarda kırmadan gop su kaçağı tespiti yapan tesisat firmalarından yardım alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti ile hizmet veren firmamız ev ve iş yerlerinde yaşanan kalorifer tesisat kaçaklarını bulmak konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Kalorifer tesisatında olan kaçak noktalarını bulmak için kullandığımız dinleme cihazları ile zemin üzerinde dinlemeler yaparak kaçak noktasını bulmaya çalışıyoruz. Kaçak noktasının tespiti için dinleme cihazını zemin üzerinde gezdirerek kaçağın olduğu noktadan çıkan suyun sesini duymaya çalışıyoruz. Bu şekilde de tesisat üzerinde birden fazla olan kaçak noktası belirlenmiş oluyor.

Kalorifer tesisatında kırmadan kaçak noktası bulmamızın yanında sizlere sağladığımız bir diğer kolaylık ise kırmadan tesisat tamiri yapabilmemizdir. Kalorifer tesisatında olan çok küçük kaçak noktalarını kapatmak için parkeleri kaldırıp zeminde kırma çalışması yapmak yerine kimyasal kapatıcı ilaçlar kullanıyoruz. Kullandığımız bu kimyasal kapatıcı ilaçlar tesisat borularında olan kaçak noktalarını hava ile birleşerek kapatmaktadır. Bir gün boyunca tesisat kullanılmayarak kapatıcının oraya yapışması beklenir. Daha sonra ise güvenle kalorifer tesisatınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti ile kalorifer tesisatında olan su kaçaklarının ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Yüklü bir miktarda tadilat masrafını ortadan kaldıran kırmadan su kaçağı tespit işlemi sizleri günlerce sürecek bir tadilat sürecinden de kurtaracaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55