gaziosmanpaşa kaçak su tespiti

Gaziosmanpaşa kaçak su tespiti kameralı cihazlarla yapılıyor Çözüm Merkezi makineki su kaçağı tespiti için telefon numarası 0551 231 83 55 Gop su tesisatçısı aynı gün servis hizmeti veriyor. Evinizi kırıp dökmeyin kameralı sistemle çalışan tesisatçılarımızı tercih edin.

Gaziosmanpaşa kaçak su tespiti hizmeti ile kırmadan su kaçağı tespitini burada yaşayan kişilerinde hizmetine sunuyoruz. İstanbul’ un her semtine hizmet veren firmamız kırmadan su kaçağı tespiti ve kırmadan su kaçağı tamiri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kaçak Tespit Çalışmaları

Kırmadan su kaçağı tespiti tesisat sektöründe yapılan en mükemmel işlerden biridir. Bu hizmet gereksiz iş yükünü ortadan kaldırırken fazladan emek harcanmasını da engellemektedir. Son teknoloji kaçak tespit cihazları sayesinde eski usul kaçak tespit çalışmaları ortadan kalkmıştır. Kullandığımız cihazlar ile kaçak tespit çalışmalarında kısa sürede doğru ve etkili sonuçlara ulaşmaktayız. Birçok kişi bu şekilde kaçağın yerinin doğru bir şekilde tespit edilemeyeceğiniz düşünebilir bu nedenle eski usul kaçak tespit çalışmalarının yapılmasını isteyebilir. Ama eski usul kaçak tespit çalışmaları günlerce sürünce ve gereksiz yere bir sürü masraf ortaya çıkınca ev sahipleri bu işi yaptırdıklarına pişman olurlar. Bunun yanında çalışmalar yapılırken yanlışlıkla tesisata zarar verilirse işte o zaman daha büyük sorunlar ortaya çıkmaya başlar. İşte tam da bu nokta da kırmadan kaçak tespit çalışmasının yapılmasının daha doğru olduğunu söylüyoruz.

Gaziosmanpaşa kaçak su tespiti sırasında kullandığımız son teknoloji cihazlar sizi yüklü bir tadilat masrafından ve kaçak tespit çalışmaları sırasında ortaya çıkacak yeni sorunlardan kurtarmaktadır. Dinleme cihazı, kamera, özel termal kamera ve test pompaları hiçbir şekilde tesisata, evinizin zeminine ve duvarlara zarar vermez. Dinleme cihazları temiz su borularındaki ve kalorifer tesisatındaki kaçak noktalarının tespiti için kullanılır. Zemin üzerinde ve duvarlarda gezdirilen sensör yardımı ile kaçağın ortaya çıkarttığı sesler duyulur. Kameralar, pis atık su borularındaki kaçak noktalarının bulunması için giderlerden gönderilen kabloların uçlarına yerleştirilerek boruların içerisinin görüntülenmesini sağlar. Bu sayede hem kaçak noktaları tespit edilir hem de boru içerisinde tıkalı olan alanlar var ise bunlar belirlenir. Özel termal kameralar ise sıcak su borularında oluşan kaçak noktalarından çıkan suyun oluşturduğu su izlerinin görüntülenmesini sağlar. Bunların dışında kullanılan test pompaları ise su basınç seviyesini ölçerek kaçağın olup olmadığının anlaşılmasını sağlar.

Yukarıda saydığımız bütün bu cihazlar gaziosmanpaşa kaçak su tespiti hizmetinde bizlere yardımcı olan en iyi cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde günlerce sürecek olan kaçak tespit çalışmaları 2-3 saat içerisinde bitmektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55