Gop Cihazlı Su Tesisatçısı

Gop cihazlı su tesisatçısı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı bulma , tıkanıklık açma ve tamir servis hizmeti vermekteyiz. Gaziosmanpaşa su tesisatçısı servisini arayarak aynı gün içinde su sızıntı problemlerini gidermekteyiz.

Gaziosmanpaşa Cihazlı Su Tesisat Servisi

Cihazlı sızıntı bulma Gop işlemlerini tanıtmaktan gurur duyar. Küçük yani neredeyse en ufak ses çıkartma ihtimali olmayan damla damla şeklinde borudan çıkış yapan batarya için kullandığını bir tesisat kaçağını nasıl bulursunuz? Bina türü ne olursa olsun, o ıslaklık mutlaka belli inşaat malzemeleri tarafından çekilecektir. O çekilen sular parkelere değer ve hafif kabartır. Duvarlara geçer ve boyaların dökülmesini, kirlenmesini sağlar. O halde araştırma yerleri genelde bu bölümlerden başlar. Gop cihazlı su tesisatçısı ile tüm daire hatta apartmanda ne kadar alan varsa hepsini inceleyebiliriz. Bunun için birkaç tane termal kamera ve personel ile baştan sona analiz yapabiliriz. Kuru duvarlardaki yüzey ısısı örneğin 15 derece ise onun içinde 40 derecede belki sıcak su kaçağı bulduğumuzda oluşan renklendirme, yüzeylere tutulduğunda cihazlarda anında gözükecektir. O anda bembeyaz renkte görünmesi gereken tesisat sistemini araştırmaya başlarız. Zaten en yakından geçen borudan başlamak üzere o hattın tamamına ilişkin elimize balyoz veya matkap almadan tamamen inceleme fırsatımız olacaktır. Teknik analizden biraz anlıyorsanız veya deprem sırasında oluşan ani tepecikleri çizen kalemi biliyorsanız, işte suyun ilk çıktığı bölgeden hemen bu sesi duyarak grafiği hareketlendirecek ses detektörleri ile doğru noktaları bulabilmekteyiz.

Gop cihazlı su tesisatçısı çalışanları ile inceleme süresi yani sorunu bulma zamanı için ortalama bir dairede genelde ilk 1 saat içinde sonuçlara ulaşıp, arızalı tesisata ilişkin neler yapabileceğimiz konusuna geçebiliyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55