Gaziosmanpaşa Tesisatçı

Gaziosmanpaşa Tesisatçı geniş ve çağa uygun teknik donanıma sahip personeli ile su gideri arızası, tıkanıklık, petekten randıman alamama gibi can sıkıcı konularda severek işini yapmaya devam etmektedir.

Su kaçağı tespiti Gop

Gaziosmanpaşa tesisatçı ustalarımız tarafından tamiri yapılan konulardan önemli bir tanesi de şehir şebekesi hattından apartman dairenize gelen su borularındaki aksaklığı düzeltmektir. Su kaçağı belirtisi bir anda ortaya çıkar ve geç fark edilirse tavan veya zemin parkelerini, alçı yada boyalarını zedeleyecek boyutlara ulaşabilir. Duvar içine kadar ulaşmış suyun ortadan kalkması da bir hayli zaman alırken, hemen yapılması gereken boruları araştırmaya geçmek ve varsa değişim işlemi hemen başlatmaktır. Ne kadar beklerseniz yada önemsiz bir su sızdırması olarak bakarsanız bir o kadar hata yapıyorsunuz demektir. Tavandan akan suları ele alalım ve ekibimiz üst komşunuzun evine giderek o bölgeyi cihazları ile taramaya başlar. İşimizi %100 başarılı yapabilmemiz için sadece o oda değil, tüm daireyi araştırmamız gerekebilir. Bu hemen hemen 1-2 saat kadar zaman alırken, doğru teşhisi koymak açısından değerlidir. Geriye fayans arkasındaki sorunlu kısmı çıkartmak kalıyor ve bize sonuna kadar güvenin, asla yanılmayacaksınız.

Tıkanıklık Açma Gop Tesisatçı

Gaziosmanpaşa tesisatçı ustaları bahçenizdeki su borularını kontrole ederek, su faturanızı artıran ve bahçenizin görüntüsünü bozan bu problemi aşmak için yanınızdadır. Tıkanıklık açma servisi çalışanlarımız atık yada temiz sulara ait boruları kontrol ederken boruların tıkanması ve artık basınç ile birlikte patlaması gibi sorunlarda teşhisi hızlıca koyabilecek yeteneğe sahiptir. Lojistik anlamında araç filomuzun da arttığını ekleyerek toprak altındaki sesleri tarayabilen, boruların yerlerini noktasal ve %100 başarılı olarak bulabilen cihazlarımız ile tahmini değil doğru tespitlerde bulunarak emin adımlar ile 1.ci kalite boruyu hemen takabilir yada küçük çatlamalar varsa kimyasal dolgu ile müdahale etme gibi konuları araştırmaya hemen başlayabiliriz.

Petek Temizliğinin Önemi

Petek temizliğine düzenli aralıklar ile riayet edilmezse, kombi su derecesini ölçmede ve yakıt kullanımını ayarlamada bazı hatalar yapacaktır. Sesli yada dijital göstergede pek ok hata mesajının oluşması ihtimaline karşın pahalı sayılabilecek bu cihazı koruma altına almak istiyorsanız kombiniz kadar en az peteklerinizi de kontrol altına almalısınız. Kombiye göre asla büyük masrafları olmayan ve temizlik cihazı yardımı ile birkaç saatte soğuyan petek bölümlerini bile ısınacak kıvama getirecek alt yapıya sahip olan Gaziosmanpaşa tesisatçı firmamız ile tanışmak ister misiniz?

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55