gaziosmanpaşa su kaçağı cihazla tespiti

Gaziosmanpaşa su kaçağı cihazla tespiti yapan tesisatçı firmaları arasında Çözüm Merkezi termal kamera , dinleme cihazı ve gider içi kameralı yapar telefon 0551 231 83 55 tir. Gop su tesisatçısı olarak aynı gün içinde tesisat kaçaklarının yerini bulma ve tamiri konusunda servis veriyoruz.

Gop su kaçağını cihazla tespit eden tesisatçı ustaların telefon numarası sayfamızda yer almaktadır evinizi kırdırmadan önce mutlaka bizi arayınız. Su kaçakları genelde alt komşunun tavanına damlama şeklinde görülür bu nedenle yeri belli değildir. Sıradan yani cihazı olmayan tesisatçılar kırım döküm yaparak kaçağa ulaşmaya çalışır fakat gaziosmanpaşa su kaçağı cihazla tespit yapan firmalar noktasal olarak arızayı bulur ve onarımını yapar.

Gaziosmanpaşada Cihazlı Kaçak Tespit

Gaziosmanpaşa su kaçağı cihazla tespiti  salon su kaçağı bulma işlemleri yapmaktadır. Salon duvarı neden ıslattı, ne ıslatıyor? Binanın dış yüzeyindeki salon duvarında ıslaklık, teras kata yakın olmanız teras, çatı katta izolasyon kaçağı nedeniyle bu tür ıslanmalar yaşamanıza neden olabilir. Bazen, üst katın tuvalet, klozet, lavabo temiz su tesisatında kaçak bile bina havalandırma boşluğundan su gelmesi sorununa veya salonda ıslaklık gibi belirtileri oluşturabilir.

Gaziosmanpaşa su kaçağı cihazla bulma  üst kattan alt kat salona su sızdıran boruları kırmadan bulma çalışmaları yapmaktadır. Üst kattaki komşunun su tesisatını araştıran firma olarak bu tür olasılıkları da incelemekteyiz. Sistemlerimizden birisi ses, gürültü yapan su borularını bulmada kullanılan ses detektörü olup betonun içinden gelen su seslerini oldukça net duyulacak frekans aralıkları arasına taşıyarak, cihazdaki verileri de görerek yerini saptamamızı sağlar. Bunu uygulamaya geçmemiz için ilgili tesisatta kaçak olduğunu gösteren basınç testi uygulamamız gerekir. Bir cihaz su kaçağını olduğunu gösterir, diğeri ise nokta yerini saptamamızı sağlar.

Gaziosmanpaşa su kaçağı cihazla tespiti  indirimli aynı gün onarım garantili salonda su kaçağı bulan tesisatçı ekibidir. Salon duvarında nemlenme gibi şikayetler daha çok sıcak su tesisat kaçakları alanına giriyor olabilir. Uzmanlarımız kameralı su kaçağı tespiti ekipmanı kullanarak sıcak su kaçaklarını araştıran termal kamera ile analizler yaparak sızıntı bölgelerini keşfedip, ona göre çözümler üretebilir. Deneyimli, profesyonel, tecrübeli salon su kaçaklarını bulan firma olarak garanti süreleri ile çalıştığımızı biliyor musunuz?

Tıkla ARA : 0551 231 83 55