Gaziosmanpaşa karlıtepe su tesisatçı

Gaziosmanpaşa karlıtepe su tesisatçı firması kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı tuvalet açma , lavabo açma ve petek temizliği servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat Gaziosmanpaşa şubesini arayarak aynı gün içinde tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Gop Karlıtepe Mah Tesisatçı Telefonu : 0212 544 36 75 ve 0551 231 83 55

Çözüm Tesisat diğer tesisatçılardan farklı olarak kameralı tespit cihazları kullanarak su arıza tespiti yapar, tıkalı gider durumunda robot makineler kullanarak tıkanıklığı açar ve iyi ısıtmayan petekleri ialçlı makinelerle temizler.

Gop Tesisat Servisi

Gaziosmanpaşa karlıtepe su tesisatçı kırmadan, makine ile ve robotla tıkanıklık açma işlemini sürdürmektedir. Müşterilerimiz bizi aradığı anda aynı günde servis hizmetleri verilir. Hemen adrese gelinir ve taşkın yapan atık maddeler ve lağım suları varsa ikisi bir arada en uzaktaki ve boru içlerine tutunan nesneler helezon çelik yayın robota entegre edilmesi ile titreşim dalgaları verilir ve ilerleme sağlanır. Günümüz teknolojisinde lağım hattındaki pimaş plastik borusunu kırmadan bir daha tuvalet tıkanma problemini uzun süre yaşamayacağınız sonuçları garantili sunmaktayız. Gaziosmanpaşa karlıtepe tesisatçı yalnızca petek temizliği değil kombi bakımını da bir arada sunmaktadır. Petek sularını ısıtan kombideki filtrenin kirlenmesi, petekteki kirlenmenin kombi filtresini tıkaması gibi nedenler olabileceği gibi bu kısmı da söküp temizliyoruz. Ama en önemlisi kombili evler için ilgili cihaz vanasının kapatılmasıdır. Yalnızca peteklere geçmesini sağlayacak kimyasallar ile zaten son derece dar olan katmanlardaki sıkışan nesnelerin çözeltiye dönüşmesi ve yüksek basınçlı su motoru sayesinde çekilmesini sağlıyoruz. Genelde ilk bir, iki saat devir daim, sonrasında tamamen kirli suyun alınması ve şebeke hattından su verilmesi, PH seviyesine bakılması gibi işlemler ile sürer ve çalışmanın ömrü tam iki sene kadardır.

Gaziosmanpaşa karlıtepe su tesisatçı mutfağın salon duvarında ıslaklık sorununda su kaçağı tespiti ile beton içini görüntüleyen ve su tesisatında araştırma yapabilecek ses detektörleri kullanabilir. Avuç içi kadar kapasiteye sızma noktası için işaretleme yapabiliriz. Kusurlu su borularını makine ile bularak onarım işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55